BAĞBAŞI AİLE YAŞAM MERKEZİ
Tamamlanmış Projeler
Tarih: 29.10.2023
BAĞBAŞI AİLE YAŞAM MERKEZİ

29 Ekim 2023 Pazar günü Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nin açılışını gerçekleştiren Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir Belediyesi olarak, hizmetleri mahalle halkının bulunduğu alanlara da götürüyor ve hemşerilerimizin bulundukları mahallelerde, sosyal ve kültürel aktivitelerden faydalanmalarını sağlıyoruz.

 

Modern yapısı ve iç donanımıyla hizmet vermeye başlayan Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’mizde, Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle yaptığımız Kurslarımız da başlamış durumda. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ve Kent Park’taki Aile Yaşam Merkezi kurslarımızdan sonra, bugün burada resmi açılışını gerçekleştirdiğimiz Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi kurslarımızla gerek mahalle halkı gerekse de Kırşehir için önemli bir hizmeti daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 ​        Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, Kent Park Aile Yaşam Merkezi ve Bağbaşı Aile Yaşam Merkezimizle sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini de yerine getiriyoruz.

 

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, Kent Park Aile Yaşam Merkezi’nde açtığımız kurslarımızın önceki dönemlerde de Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi gördüğüne şahit olduk. Aynı yoğunluğu Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi kurslarımızda da göreceğimizden eminiz. Çünkü biz Kırşehir Belediyesi olarak, halkımızın beklentisi doğrultusunda hazırladığımız projeleri hayata geçiriyoruz.

 

Kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katarak farklılık yaratıyoruz. Kırşehir’in çağdaş bir şehir olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz “Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biri de kuşkusuz bu ve buna benzer kurs merkezlerimizdir.

 

Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nin mahalle halkına ve tüm Kırşehir’imize hayırlı olsun.” dedi.

 

Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nde;

 

15 branşta El Sanatları Kursu, 9 branşta Kişisel Gelişim Kursu, 4 branşta Müzik Kursu, 7 branşta Spor Kursu ve 2 branşta Görsel Sanatlar Kursu olmak üzere toplamda 37 branşta kurslar başladı.

1557 kursiyerin başvuruda bulunduğu Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nde ayrıca Diyetisyenlik, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Psikolog hizmeti ve çocuklarımızın ders çalışabilecekleri etüt sınıfları da hizmete başladı.

DİĞER FOTOĞRAFLAR
Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA