Tarih: 10.04.2023
RAMAZAN AYININ SONLARINA DOĞRU ASKIDA FATURA KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Kırşehir Belediyesi’nin başlatmış olduğu Askıda Fatura Kampanyası Ramazan ayında da devam ediyor

 

Kırşehir Belediyesi tarafından başlatılan “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası ile ekonomik olarak zor günler geçiren ve su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için katkı sunuluyor.


İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören ve Ramazan ayının sonuna doğru yaklaşılırken de devam eden “Askıda Fatura Kampanyası” ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları söyledi: 


“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören bir uygulamayı hayata geçirmiştik.


Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar.


İçerisinde bulunduğumuz ve sonuna yaklaştığımız Ramazan ayı itibarı ile de hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı “veren elin alan eli görmediği” bu dayanışma kampanyamıza katkı sunmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olup dayanışma örneği sergileyen tüm hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.” 

            Belediyemizin  www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katlım sağlanabiliyor.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA