Tarih: 21.05.2024
KIRŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROLARI’NDAN “BİZİM KÖYÜN HALLERİ” ADLI OYUN

           Kırşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 24 Mayıs 2024 Cuma günü saat 19.30’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde, Yavuz Tekin’in yönettiği “Bizim Köyün Halleri” adlı oyunu ücretsiz sahneleyecek.

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, göreve geldiklerinden bugüne ilimizin kültür sanat alanında gelişimi noktasında birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade ederek, yaşamın bir parçası ve aynası olan Tiyatro oyunlarıyla da hemşehrilerimizi buluşturmaya devam ettiklerini söyledi. “Tiyatro yaşamın bir parçasıdır ve hayatı değiştirir.” diyen Başkanımız Ekicioğlu, şunları ifade etti:

 

 “Yaşamın içindeki acılar, sevinçler, kimi zaman güldüren, kimi zaman ise düşündüren olaylar, sanatçılar tarafından sahnede canlandırılır. İnsan kendini tiyatroda yeniden yaşar. Bir eğitim görevi üstlenen tiyatro, aynı zamanda düşünmemize de vesile olur. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak gerek yetişkinler için gerekse de çocuklarımız için hiç ara vermeden tiyatro oyunlarını sahnelemeye devam ediyoruz.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yavuz Tekin’in yaptığı Kırşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından, 24 Mayıs 2024 Cuma günü saat 19.30’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde, Ayşe İnkaya’nın yazdığı ve Yavuz Tekin’in yönettiği “Bizim Köyün Halleri” adlı oyunu sahnelenecek. Tüm hemşehrilerimizi ücretsiz olarak sahnelenecek olan oyunumuzu izlemeye bekliyorum.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA