Tarih: 24.02.2022
KIRŞEHİR BELEDİYESİ, ŞEHİR İÇİ PEYZAJ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ!

BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU: HEMŞEHRİLERİMİZE GÜZEL VE YAŞANILABİLİR BİR KENT SUNMANIN GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ!


Kırşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağı ekipler, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte şehir içi peyzaj çalışmalarına hız verdi.

 
Havaların ısınması başlaması ve baharın yaklaşmasıyla birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağı ekiplerimiz saha çalışmalarına hız verdi.
 
Şehir merkezi yol kenarları ve orta refüjlerde bulunan gülleri budama işlemlerine başlayan Bahçeler Müdürlüğü’ne bağı ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belirlenen program doğrultusunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çalışmasını sürdürdüğünü ifade eden Başkanımız Ekicioğlu, şunları söyledi:
 
“Kent merkezinde estetik görüntü sağlanması amacıyla modern bir kentin olmazsa olmazlarından olan park ve yeşil alanlarda düzenlemeler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
 
Hemşehrilerimizin ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı hale getirmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz Kırşehir’i daha yeşil ve estetik görüntüye kavuşturma gayreti içindeler.
 
Havaların ısınmaya başlaması ve baharın yaklaşmasıyla birlikte il merkezinde park ve yeşil alanlardaki bakımların yan sıra refüj ile kaldırım kenarlarındaki ağaçlarda bakım, budama işlemleri, yabani ot temizliği ve revize çalışmaları yapılıyor. Hafta başında kenar mahallelerimizden başlayarak şehir merkezine doğru, yol kenarında ve refüjlerdeki güllerin budanma işlemleri de devam ediyor.
 
Belediyemizin sorumluluğundaki tüm yeşil alanlarda özenli bir çalışma ile Kırşehirli hemşehrilerimize güzel ve yaşanılabilir bir kent sunmanın gayreti içerisindeyiz.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA