Tarih: 30.05.2024
KIRŞEHİR BELEDİYESİ AİLE YAŞAM MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN YILSONU KONSERİ VE GÖSTERİSİ

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nde Gitar, Piyano, Bağlama, Klarnet, Keman, Bale ve Jimnastik kursu alan öğrenciler 31 Mayıs’ta konser verecek.

 

        Kırşehir Belediyesi’nin Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile organize ettiği Aile Yaşam Merkezi Yıl Sonu Gösterisi, 31 Mayıs 2024 Cuma günü saat 19.30’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapılacak. 

 

      Eğitimciler Yeliz Baş, Muhammet Ertek, Uğurcan Garip, Yasin Akdağ ve Dilara Çakır tarafından hazırlanan programda kurs alan öğrencilerin sunumlarını gerçekleştirecek.

 

          Yılsonu Gösterisi ile ilgili Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir Belediyesi olarak, göreve geldiğimizden beri ilimizin her alanda gelişimi noktasında kültür sanat içerikli programlar ve projeleri de hazırlayarak hayata geçirmeye devam ediyoruz.

 

          Belediye’miz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Yaşam Merkezi’mizin yılsonu etkinlikleri kapsamında Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile organize ettiği Konser ve Gösteri 31 Mayıs 2024 Cuma günü saat 19.30’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapılacak. Aile Yaşam Merkezi’nde kurs alan öğrencilerimiz kurslarda edindikleri tecrübelerini bu konser ve gösteride hemşehrilerimizin beğenisine sunacaklar.

 

        Böylesine anlamlı sanatsal organizasyonları hayata geçirmiş olmak da hem Belediyemiz için hem de Kırşehir’imiz için gurur kaynağı. Programın hazırlanmasında tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum.” dedi.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA