Tarih: 21.01.2022
ENGELSİZ YAŞAM REHABİLİTASYON VE GÜNDÜZ BAKIM MERKEZİ’NDE KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

İki ay önce eğitim faaliyetine başlayan ve resmî açılışı 3 Aralık 2021 Cuma günü gerçekleştirilen Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde hizmet alan öğrencilerimize bir haftalık yarıyıl tatili öncesinde sembolik karne töreni düzenlenerek Başarı Belgeleri verildi.

 

Hayata Engel Yok Hizmet Aracı ve Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi ile hemşehrilerimize hizmet sunan Kırşehir Belediyesi, 21 Ocak 2022 Cuma günü başlayacak olan yarıyıl tatili nedeniylegerçekleştirilen Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde bir tören gerçekleştirdi.

Belediye Başkan yardımcımız Nuri Araz, Halk Eğitim Müdürü Ahmet Yegin’le birlikte katıldığı törende yaptığı konuşmada “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde açılışıyaptığımız gerçekleştirilen Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde 21 Ocak 2022 Cuma günü itibarı ile bir haftalık tatile girecek olan 35öğrencimize Başarı Belgesi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir haftalık ara tatilin ardından resim, beden eğitimi, müzik, psikolojik danışmanlık vb.hizmet ve eğitimlerimiz kaldığı yerden devam edecek.” dedi.

Bir haftalık tatile girecek olan Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde yapılan törene İstanbul’da yapılan bir toplantı nedeniyle katılamayan Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ise yaptığı yazılı açıklamayla şunları söyledi:

 “Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ndeki çalışmalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimize hizmet vermenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

  Merkezimizde, Kırşehir’de bulunan engelli vatandaşlarımızın birlikte zaman geçireceği, beden eğitimi, el işi kursu, resim, ahşap boyama, müzik, bilgisayar kursu, danışmanlık vb. alanlarında hizmet alabilecekleri projemizle çok önemli ve örnek bir ihtiyacı karşılıyoruz.

 Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde, engel(siz) vatandaşlarımız hizmetlerimizden faydalanabilmek için yapılan açılışla birlikte hizmet ve eğitim almaya başladılar. Kırşehir Belediyesi olarak söz verdiğimiz projeleri hemşehrilerimizden aldığımız destekle bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz ve buna benzer çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek.

Bu kapsamda 21 Ocak 2022 Cuma günü itibarı ile Başarı Belgelerini alarak bir haftalık yarıyıl tatiline giretüm öğrenci ve velilerimize iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA