Tarih: 06.12.2023
DÜNYA MÜZİĞİ DERNEĞİ KOROSU 9 ARALIK’TA KONSER VERECEK

Dünya Müziği Derneği’nin Çok Sesli Müzik Korosu Konseri 9 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 18:30’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde

 

9 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 18:30’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde Dünya Müziği Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan Çok Sesli Müzik Korosu Konseri ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti:

 

“Kırşehir Belediyesi olarak, UNESCO Müzik Şehri de olmamızın bilinç ve sorumluluğuyla sürekli programlar yapıyor ve bu kapsamda ülkemizin farklı şehirleriyle de kültür sanat alanında dayanışma konserlerini hayata geçiriyoruz.

 

Göreve geldiğimizde halkımıza bir söz verdik ve bu sözümüz de yerine getirmeye devam ediyoruz. Belediyeler yol, su, çevre düzenlemesi, park vb. şeyleri zaten asli görevleri olarak yerine getirmelidirler. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak bununla birlikte, Kırşehir’in her alanda gelişimi noktasında etkinlik ve programları hayata geçirerek ilimizi Anadolu’nun ortasında parlayan bir yıldız yapmak için tüm ekibimizle birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

 

Bilindiği üzere “Müzik” insanları, toplumları, kültürleri birbirine yaklaştıran ve kaynaştıran en önemli sanatsal üretimlerden birisidir. Cumhuriyetimizin ve demokrasinin, çok sesliliğin bir uyum içerisinde hayata geçirilmesi bilincinden hareketle, tüm hemşehrilerimizi Dünya Müziği Derneği Çok Sesli Müzik Korosu’nun vereceği konsere davet ediyorum.”

 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA