Tarih: 20.01.2022
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU, YARIYIL TATİLİ MESAJI YAYINLADI

Belediye Başkanımız Ekicioğlu, tüm öğrenci, velî ve öğretmenlere iyi bir yarıyıl tatili geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkanımız Ekicioğlu mesajında şunları ifade etti:

 

            “2021-2022eğitim-öğretim yılı ilk yarıyılına da Pandemi koşulları altında geride bırakıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz, sizler bu zor koşullara rağmen üzerinize düşeni fazlasıyla yerine getirdiniz. Çocuklarımıza ve onların başarısı için gece gündüz demeden çalışan sevgili öğretmenlerimize ve velilerimize de sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 

Yaşanan bu zor sürecin ardından tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.

 

Çocuklarımızdan da özellikle tatilde hak ettikleri bir şekilde dinlenmelerini istiyorum. Öğrencilerimizin yarıyıl tatillerini iyi bir şekilde değerlendirebilmeleri ve kalan zamanlarında da eksik olan ders ve konularını tamamlamalarını öneririm.

 

Kırşehir Belediyesi olarak dönem başında olduğu gibi ara tatilde de okullarımızda dezenfekte uygulamasına devam edeceğiz.

 

21 Ocak 2022 Cuma günü yarıyıl tatile girecek olan öğrencilerimiz başta olmak üzere, onların başarısında çok önemli paya sahip olan öğretmenlerimizin ve velilerimizin iyi bir tatil dönemi geçirmelerini temenni eder, sevgilerimi sunarım.”

 

2021-2022 MEB TAKVİMİ

* Birinci dönem, 6 Eylül Pazartesi günü başladı, ardından ilk ara tatil 15-19 Kasım arasında verildi.  Sömestr tatili 21 Ocak’ta başlayıp, 7 Şubat’ta sona erecek.

* İkinci dönem, 7 Şubat 2022 Pazartesi başlayacak, 11-15 Nisan arasında ikinci ara tatil yapılıp 17 Haziran 2022 Cuma sona eğitim öğretim yılı sona erecek.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA