Tarih: 07.01.2022
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCIMIZ OSMAN UÇAR’DAN ZİYARET

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 1’inci Ligi’nde ilimizi temsil eden Kırşehir Belediyesi Kadın Hentbol takımımız 2. devre hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yeşil-Beyazlı temsilcimizin önceki gün Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu’nda yaptığı taktik ağırlıklı çalışmayı Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkiye Hentbol Federasyonu Disiplin Kurulu Üyesi Osman Uçar ve spor hizmetleri müdürümüz Ünsal Bektaş takip etti.

                  

Yapılan antrenman sonrası oyuncularla görüşen Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar, “Öncelikle herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Ligin ilk yarısının sona ermesinin ardından herkese iyi bir takım olduğumuzu net bir şekilde gösterdiniz. Sizler buraya yeteneğiniz ile gelip karakteriniz ile kaldınız.

 

Başta Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu olmak üzere tüm spor kamuoyunun takdirini kazandınız. Herkes bizim ne kadar kaliteli ve centilmen bir takım olduğumuzu konuşuyor. Bu takımı kurarken ‘yendiğimizde de ve yenildiğimizde de birbirine sıkı sıkı sarılan mutlu bir ekip olacağız’ dedik. Baktım ki sözlerim doğru çıktı ve şu an hep birlikte mutlu olan bir ekibiz. Ligin 2’nci yarısının başlamasına kısa bir süre kaldı ve ilk yarıda oynadığımız oyunun üstüne çıkıp hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyorum.

Genç bir takımız, koşan mücadele eden bir takımız. İlk yarıda elde ettiğimiz puanların üstüne çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sizlere tekrar sakatlığın olmadığı bir 2’nci yarı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER