Tarih: 30.12.2021
BEGEM’DEN ANITKABİR ZİYARETİ

Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) eğitmen me kursiyerlerimiz, Başkan Yardımcımız Nuri Araz'la birlikte Ankara'da Anıtkabir ve Millet Kütüphanesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Başkan Yardımcımız Nuri Arazla birlikte Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) eğitmen me kursiyerlerinin Anıtkabir ziyaretinde “Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi”ni de ziyaret ettiklerini ifade ederek, bundan sonra da belli aralıklarla bu ziyareti gerçekleştireceklerini belirtti.

 

Başkanımız Ekicioğlu, “Anıtkabir'de Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesinin bulunduğu Şeref Salonu'nun altındaki 3 bin metrekarelik sütunlu alanda bulunan 21 Haziran 1960'ta ziyarete açılmış bir müze. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak Anıtkabir ve Müze ziyaretlerini belli aralıklarla sürdüreceğiz. Anıtkabir ve Müze ziyaretinde bulunmak isteyen hemşehrilerimiz Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezimize başvuruda bulunarak kayıtlarını yaptırabilirler. Yeterli çoğunluk sağlandığında tekrar bu ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) eğitmen me kursiyerlerimiz, Anıtkabir ziyaretinin ardından Başkan Yardımcımız Nuri Araz'la birlikte Millet Kütüphanesi'ni de ziyaret ettiler.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA