Tarih: 31.12.2021
BAŞKANIMIZ SELAHATTİN EKİCİOĞLU, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÇORBA İKRAM ETTİ

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu: Gençliğimiz geleceğimizdir ve onlar için ne yaparsak yapalım eksik kalır!

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerine kampus alanında çorba ikramında bulundu.


30 Aralık 2021 Perşembe günü Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) merkez yerleşkesindeki Yabancı Diller Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binaları kavşağı ile otobüs durakları karşısında, Belediyemiz tarafından kurulan Çorba Evinde öğrencilere çorba ikramında bulunan başkanımız Selahattin Ekicioğlu, öğrencilerle de sohbet ederek derslerinde ve sınavlarında başarılar diledi.


Başkanımız Ekicioğlu, kampus alanında yaptığı açıklamada, daha önce planladıkları üniversite öğrencilerine yönelik çalışmayı hayata geçirdiklerini söyledi.


Öğrencilerin özellikle sınav dönemleri başta olmak üzere farklı zamanlarda çorba ikramında bulunduklarını vurgulayan Başkanımız Ekicioğlu, “Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ne projemizle ilgili müracaatta bulunduk ve Rektörümüz de müsaade etti. Bundan sonra da uygun bulunması halinde sadece sınav dönemi için değil, sürekli kahvaltı türü ve çorba ikramımız olacak. 18 bini aşkın öğrencimiz var burada, bunların yaklaşık 5 binine çorba ikram edeceğiz." dedi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri de Belediyemizin yapmış olduğu uygulamadan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Başkanımız Ekicioğlu’na teşekkür ettiler.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA