Tarih: 10.05.2024
BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU’NDAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

            Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şunları ifade etti:

 

“Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar.

 

Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.

 

​      Annelerimiz sevgi dolu yürekleriyle, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla bizleri büyüten, yol gösterenlerdir. Annelerimiz; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır. 

 

Haklarını asla ödeyemeyeceğimiz; üzerimizdeki gerçek hak sahibi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, tüm Annelerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.”

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA