Tarih: 15.09.2023
BAŞKANIMIZ EKİCİOĞLU: AKPINAR İLÇEMİZ, TARİHİNDE İLK DEFA SICAK ASFALT İLE BULUŞTU; EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut’un Akpınar ilçemizde asfalt serimi, park ve kent meydanı düzenlemelerini tamamlamasıyla Akpınar ilçesinin yepyeni bir görünüme kavuşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut,“KırşehirBelediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu ile ilçemizde yapımı tamamlanan asfalt serimi, kilit parke, park ve çarşı düzenlemeleri sırasında sürekli bir istişare içinde bulunduk.

Ve gelinen noktada Akpınar ilçemiz sıcak asfalt ile tanıştı. Belediyemiz, grup köy yoluna (Cabir KöremezliBulvarı Sadi Erdem Caddesi) sıcak asfalt çalışması yaptı. Halkımızın refahı ve ilçemizin standartlarını yükseltmek adına yaptığımız sıcak asfalta yol çizgisi trafik kurallarına uygun bir şekilde uygulanarak tamamlandı. ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu da “Akpınar ilçemizdeki asfalt serimi, park ve kent meydanıdüzenlemelerini zaman zaman Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut ile yerinde inceledik; Akpınarlı hemşehrilerimizle de görüş alış verişinde bulunduk. Biz, Belediye Başkanlarımızla sık sık bir araya gelerek, sosyal belediyecilik anlayışından hareketle istişarelerde bulunmayı ve dayanışmayı önemsiyoruz.

 Çağdaş ve modern yaşanabilir ilçeler ve kentler oluşturmak için, ortak akılla yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalarda görüş alış verişinde bulunmaya bundan sonra da devam edeceğiz.

Akpınar’ın çağdaş ve modern bir görünüme kavuşmasında başta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut olmak üzere, tüm emeği geçenleri kutluyorum. Akpınarlı hemşehrilerimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA