Tarih: 02.07.2021
BAŞKAN SELAHATTİN EKİCİOĞLU: SAHNEDE SİZ VARSINIZ, GELECEĞİMİZDE DE SİZLER VARSINIZ!

KADIN KOROSU TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Kırşehir Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğiyle organize edilen Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadın Korosu Türk Halk Müziği Konseri 1 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 20:00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ile birlikte konsere katılan Kırşehir milletvekili Dr. Metin İlhan, CHP İl Başkanı Eczacı Şeref Baran Genç, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ve çok sayıda vatandaşın beğeniyle izlediği konser Şef Umut Yoldaş’ın yönetimiyle gerçekleştirildi.

 

Birbirinden güzel Türkülerin seslendirildiği Konser sonrası sahneye davet edilen Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, bir kentin belleğinde ve kültür dokusunda olumlu gelişmelerin yaşanması için bu tür sanatsal faaliyetlerin önemine değindi. Başkanımız Ekicioğlu, “Pandemi koşulları nedeniyle uzun bir süredir hayatın ve kültürel faaliyetlerin maalesef kesintiye uğraması ne yazık ki hepimizi etkiledi. Yeni normalleşme ve hijyen-mesafe kurallarına uygun bir şekilde böylesi güzel bir programla yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İyi ki siz değerli sanatçı kardeşlerim sahnedesiniz. Sahnede siz varsınız, geleceğimizde de sizler varsınız. Bu vesileyle programın hazırlanmasında ve sunumunda katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Kırşehir milletvekilimiz Dr. Metin İlhan da Başkanımız Ekicioğlu’dan sonra söz alarak programın yapımı ve sunumunda emeği geçenleri kutladı.

             


              Yapılan konuşmaların ardından Plaket ve çiçek sunumu gerçekleştirdi.

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA