Tarih: 02.04.2024
ASKIDA FATURA KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Kırşehir Belediyesi’nin “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası adıyla ekonomik olarak zor günler geçiren ve su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için bir başlatmış olduğu kampanya sürüyor.

 

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören ve Ramazan ayında da devam eden “Askıda Fatura Kampanyası” ile ilgili açıklamada şunlar ifade edildi: 

 

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören bir uygulamayı hayata geçirmiştik.

 

Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar.

 

İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı itibarı ile de hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı “veren elin alan eli görmediği” bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olup dayanışma örneği sergileyen tüm hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.” 

 

            Belediyemizin  www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katlım sağlanabiliyor.

 

Çağrı Merkezi
Copyright © 2020 T.C. Kırşehir Belediyesi | Tüm Hakları Saklıdır.
Ceviz Bilişim Web Tasarım
ONLİNE İŞLEMLER ASKIDA FATURA