1 - ESKİ SANAYİ ARKASI KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

Kültür Merkezi ve Kültür Park alanımızın yanında yer alacak proje kapsamında, Kırşehirlilerimize yakışır prestijli, kullanışlı, konforlu ve sosyal aktivite mekanları ile ticaret alanlarını içinde barındıracak 80 ile 230 metre kare arasında değişen 2 adet 1+1, 74 adet 2+1, 90 adet 3+1 ve 74 adet 4+1 ve 12 adet 5+1 olmak üzere toplam 252 daire ve 40 adet dükkan yapılması planlanmaktadır.

 

2 - ŞEHİR HAMAMI

Termal bir şehir olan ilimizde herkesin rahatça ulaşıp faydalanacağı, Şehir Hamamı Projemiz, Kazankaya mevkiinde yer alacak olup içerisinde bay-bayan hamamı, soğukluk bölümü, dinlenme alanları, saunası, masaj salonları  ile Kırşehir halkına hizmet verecektir.

3 - DOĞA PARK PROJESİ

Doğa Park projemizde; bölgenin doğası da göz önünde tutularak tabiat ile iç içe, bölgenin yeşil dokusunu koruyan, içerisinde bisiklet yolları, yürüyüş yolları, seyir terasları, balık tutma alanları, köprüler, botanik park, çardaklar ve amfilerin olduğu bir alanı Kırşehir’e kazandıracağız. Bu proje yeni terminal alanımıza kadar uzayacaktır.

 

4 - JAPON-TÜRK BAHÇESİ PROJESİ

Japon toplumu ve Türk halkının dostluğunu pekiştirmek ve şehrimizde kültür turizmini arttırmak amacıyla Termal Aqua Park alanımızın yanında yaklaşık 15.000 M²'lik bir alanda Japon-Türk  Bahçesi Projemizi tasarladık. Projemiz içerisinde yer alan Japon Kültür Evi, çay evi, seyir terasları, köprüler, zen bahçeleri, kaya bahçeleri, gölet ve yeşil alanlar hem Türk, hem de yabancı turistlerin kullanımına uygun planlanmıştır.

5 - TERMAL AQUAPARK PROJESİ

Termal Aqua Park Projesi, 54.000M²'lik bir alana konuşlandırılacaktır. Termal Aquapark Projesi; termali, eğlenceyi, tedaviyi, birçok fonksiyonu bir arada barındıran sadece Kırşehir'in değil bölgenin de önemli bir çekim merkezi olacak. Avam Projesi hazırlanmış olup uygulama proje çalışmaları devam etmektedir.

 

6 - SELÇUKLU YERALTI OTOPARK PROJESİ

7 - BELEDİYE KAMPÜSÜ 2. ETAP PROJESİ