Kırşehir Belediyesi - Resim Başlığı Buraya Gelecek
04.14.14 10:31

Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

 

Ne mutlu bu şehrin Şehr-ül Emin’i olabilmek

     İlimiz değişiyor, değiştikçe güzelleşiyor. Değişim geleceği yakalamaktır. Değişim insanı insan, milleti millet yapan değerlerin yok olması değildir. İşte bu yüzden Kırşehir geleceğine koşuyor. Yaşadığımız toprakların binlerce yıllık mirasına sahip çıkarak, insanı insan yapan değerlerden, kültürümüzden, gelenek ve göreneklerimizden taviz vermeden değişmeli ve değiştirmeliyiz.

     Unutmayalım ki değişimden başka hiçbir şey devamlı değildir. İyi ve eğitimli bir kadroyla yüksek bir motivasyonla gece gündüz demeden çalışıyor ve projeler ortaya çıkıyoruz. 

     Kırşehir hizmeti hak ediyor. Kırşehirli artık emin ellerde olduğunu biliyor. Ne mutlu bu şehrin Şehr-ül Emin’i olabilmek. Hakka ve adalete dayalı hizmet eden belediyemiz, halkın karşında ne kadar ehil ve güvenilir olduğumuzun ispatıdır. Değişime açık bir zihinle, huzur ve refah içerisinde bir hayatı halkımıza sunmak için çalışıyoruz.

     Ben ve ekibim için başarı bir yolculuk oldu her zaman, bir varış noktası değil. Kırşehir halkı için çalışmak, bizler için görev değil bir zevk. Çünkü biz hizmetten beslenen bir ekibiz. Halkımız için attığımız her adım bizlere güven, güç ve cesaret kazandırıyor. Bir düş kurmak için değil, bir düşe sahip olmak için bu şehrin yönetimine talip olduk. Yöneticinin var olma sebebi her zaman halkına hizmet etmek olmalıdır.

     Biliyoruz ki başarıya ulaştıkça değişimin ustaları olacağız. Her yeniliğimiz, bir sonraki değişimi doğuracak. Kırşehir akıllı ve fazilet sahibi insanların şehridir. Şehrimiz için geleceğe dönük bütün umutlarımız, şimdiki gücümüzün kaynağıdır. İnanıyoruz ve yapıyoruz. Kırşehir için çalışıyoruz. Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlarmış. Bizim bir hedefimiz var, işte bu yüzden çalışmaktan zevk alıyoruz.

     Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalara canı yürekten verilen destekler için Kırşehir halkını bütün samimiyetimle ve sevgimle kucaklıyorum. Halkımızın bu desteğini, güvenini hiçbir zaman karşılıksız bırakmayacağımıza söz veriyoruz. Her alanda Kırşehir’i daha da ileriye taşıyacak yatırımların altyapısını oluşturacak hizmetleri, hep beraber gerçekleştireceğiz. Birlikteliğimiz yapacaklarımızın teminatı olacak.