11.09.18 10:11

 Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,  dükkan dükkan dolaşarak esnaf ziyaretleri ile vatandaşın dertlerini, üzüntü ve sevinçlerini yerinde dinleyip hemşerilerinin gönlüne dokunuyor.

 Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Kırşehir’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz ile gönüllere ulaşmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve inançla Hizmette dokuz  yıllık çalışmalarımızı anlatıp belediyemizin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veriyoruz.

 Başkan Bahçeci “, Esnaf ve vatandaşlarımızın  göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum.  “Halkın hizmetkârları olarak sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Bu davanın bir neferi olarak bizim derdimiz hizmet etmek ve hemşehrilerimizin gönlüne dokunmak. Onların duaları ve destekleri bizim hizmet aşkımızı arttırıyor. Rabbim hepsinden razı olsun.”dedi.

 Ziyaretlerinde Esnafların sıkıntılarını dinleyen Başkan Bahçeci, “Vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla ayaküstü sohbetler ediyoruz, esnafımıza da hayırlı işler temennisinde bulunuyoruz. Kırşehiri’imiz, her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Değişen, Büyüyen ve Gelişen Kırşehiri’imizde her zaman esnafımızın yanında olarak, onların görüş ve önerilerini alıyor uz. Vatandaşlarımızın neye ihtiyacı var ise biz o noktada en iyisini yapmak konusunda gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Sadece bugün için değil gelecek yıllar için de vatandaşlarımız ve esnafımızla güzel bir Kırşehir için çalışıyoruz” dedi.