01.08.18 14:33

Kırşehir Belediyesinden Festival için özel pul basımı gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi, Ankara Güzel Sanatlar ve Müzik Üniversitesinin organizesi ile 3-4-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek 2.Neşet Ertaş Kültür Sanat festivali anısına ve posta hizmetlerinde kullanılmak üzere özel tasarlanmış pul basımı gerçekleştirildi.

Kırşehir Belediyesi ile PTT arasında yapılan protokol kapsamında 2. Neşet Ertaş Kültür Sanat festivali anısına özel pul basımı yapıldı. Festivalin tanıtımına katkı sağlaması hedeflenen pullar PTT Kırşehir Başmüdürlüğü tarafından Kırşehir Belediyesine teslim edildi.

Belediyenin posta hizmetlerinde kullanılmak üzere özel tasarlanmış ve Kırşehir Belediyesi logolu posta pulunun önemli olduğunu belirten Başkan Bahçeci," Bu yıl 2. Sini düzenleyeceğimiz Neşet Ertaş Kültür Sanat festivali anısında büyük ozan Neşet Ertaş’ın da resminin bulunduğu bir pul basımı gerçekleştirdik. Belediye olarak gönderdiğimiz mektup, tebrik kartlarında ve diğer posta işlerinde bastırdığımız pulları kullanacağız. Festivalimizin tanıtımına da katkısı olacağını düşündüğümüz pulların basımında emeği geçen PTT yetkililerine teşekkür ediyorum" dedi.