03.05.18 14:19

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, gerçekleştirdiği ziyaretlerle halkın içinde olmaya ve istekleri yerinde dinlemeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Bahçeci, Kırşehir Belediyesi’nin kapılarının sonuna kadar vatandaşa açık olduğu hizmet binası haricinde saha incelemelerinde de hem çalışanları, hem de hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor. Böylelikle, Vatandaşlar tarafından aktarılan istek ve öneriler anında istişare edilerek sonuca bağlanıyor.

Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla projeleri gerçekleştiren Başkan Bahçeci, vatandaşların takdiri ve sorumluluk bilinciyle Kırşehir’i güzel yarınlara hazırlıyor. Esnaf ziyaretlerinde, saha incelemelerinde, hasta ve yaşlı ziyaretlerinde, acı ve sevinçli günlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci  vatandaşları zaman zaman evinde de ziyaret ederek  talepleri doğrultusunda eksiklikleri dinliyor.

Başkan Bahçeci “Vatandaşın sorunu, bizim sorunumuzdur"

Esnaf ziyaretlerinde tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Bahçeci “Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden ve çalışmalarımızdan memnun olduklarını görünce mutlu oluyoruz. Kırşehir’de 30-40 yıldır yapılmayanları yapıyor, sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getiriyoruz”

Başkan Bahçeci ;  “Artık o geleneksel belediyecilik anlayışında sona gelindiğini ve makam koltuğunda yapılmayacağı mantığıyla çalışıyoruz. Caddede sokakta, parkta, cenaze de düğünde her zaman halkımızla birlikteyiz. Kırşehir’de yaptığımız hizmetlerimizin hemen hemen hepsini vatandaşlarımızla yaptığımız istişareler sonuncunda projelendirip hayata geçirdik. Biz buna birlikte yönetim diyoruz. Görev süresi boyunca da bu anlayışımızdan taviz vermeden halkımızı ziyarette bulunarak onlarla konuşup,  isteklerini dinlemek, onların hayır dualarını alarak en iyi şekilde Kırşehir’e hizmet etmek için çalışacağız” 

Belediyecilik anlayışının ana eksenine insanı koyduğunu da ifade eden Bahçeci, vatandaşlarla istişarelerinin devam edeceğinin altını çizdi. Başkan Bahçeci, “Bizim görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Kırşehirli hemşerilerimizin ziyaretlerine gittiğimizde dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkânı buluyor. Bizler de elimizden geldiğince, istek ve önerilerini ileten vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşın sorunu, bizim sorunumuzdur” diye konuştu.