02.01.18 11:29

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci göreve geldiği 2009 yılından 2018 yılına kadar Kırşehir’e hizmet adına yaptığı projeleri on dört mahalle muhtarlarına ve azalarına anlattı

Muhtarlara yapılan olan sunum, Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Kırşehir Evinde muhtar ve azalarla yapıldı.

Faaliyet sunumlarına her yıl şehrimizin her kesimindeki insanlara anlatmak için yapıyoruz diye kaydeden Başkan Bahçeci; “9 yıldır yaptığımız sunumlara bu yıl da devam ediyoruz. Çeşitli kademelere yaptığımız hizmetleri anlatacağız.

Hepimizin ortak amacı bu şehre hizmet etmek ve Kırşehir’de hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkaracak hizmetler vermek. Biz 2009 yılında göreve geldiğimizde ilk olarak bu şehrin var olan sorunlarını çözmeye çalıştık. Şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturduktan sonra şehrimizi Anadolu’nun en yaşanabilir şehri yapmak için her alanda proje ürettik. Yaptığımız her proje; şehrin değişen, gelişen, yenilenen yüzüne ayna tuttu. Ve Kırşehir artık Anadolu’nun parlayan yıldızı oldu. Sosyal, kültürel, çevre, trafik ve temizlik alanlarında Kırşehir’de büyük ve önemli adımlar attık. Biz Kırşehir’in makûs talihini değiştirdik. Yaptığımız dev projelerle Kırşehir artık geleceğine koşuyor.

Kırşehir yıllarca çekişmeler ve dedikodularla uğraşmaktan ilerleyemedi. Bizler kişilerle uğraşmak yerine, projelerimize odaklandık. Kırşehir’de hiç bir kesimi ayırt etmeden onları kucaklayarak projelerimizi hayata geçirdik. İşte bu azimle ve aşkla çalışarak Kırşehir’imizi geleceğe hazırlayacak projeleri sizler için hayata geçirdik. Alt yapıdan üst yapıya, yollarından parklarına kadar . Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, Yollar, Kaldırımlar, Güzler Parkı, Kent Park , Cacabey Meydanı, Ahi Evran Külliyesi, Uzun Çarşı, Kale, bu projeler Kırşehir’in ana damarları. Kırşehir’in bütün ihtiyaçlarını yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Kırşehir’i geleceğe hazırlayacak yeni projelerimizle inşallah Kırşehir Türkiye’nin en güzel, en yaşanabilir şehirlerinden birisi olacak. 

Yaptığımız bu faaliyet sunum toplantıları bizler için çok önemli. Sizlerin fikirlerinize çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerin görüş ve önerilerini kaydediyoruz ve yapacağımız diğer işlerde uyguluyoruz. Bizim amacımız birlik ve beraberliktir. Allah birlik ve beraberliğimiz bozmasın.