07.12.17 10:18

Kırşehir Belediyesi ile Acıbadem Kayseri Hastanesi işbirliği ile düzenlenen sağlık söyleşilerine bir yenisi daha ekledi.

Acıbadem Kayseri Hastanesi ve Kırşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen uyku Bozuklukları ve Kalp Sağlığı Hastalıkları Sağlık Söyleşisi 08 Aralık 2017 Cuma günü Saat:15.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Konferans salonunda düzenlenecek. Konferansa Acıbadem Kayseri Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Ergün Seyfeli ve Nöroloji Uzmanı Doç.Dr.Nergiz Hüseyinoğlu konuşmacı olarak katılacak.

Konferansa Kırşehir’li vatandaşları davet Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Kalp sağlığı insan hayatında önemli bir yeri vardır. İnsanlarımızın Kalp Sağlığı ile ilgili bilgilenmesi açısından Acıbadem Hastanesi ve Belediyemiz iş birliği ile düzenlenecek Uyku Bozuklukları ve Kalp Hasatlıkları Sağlık Söyleşisine Prof. Dr. Ergün Seyfeli ve Doç Dr. Nergiz Hüseyinoğlu katılacaklardır. Vatandaşlarımızı bu sağlık söyleşisine davet ediyorum. İnşallah verimli bir söyleşi olacaktır diye düşünüyorum.

Başkan Bahçeci ,Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi konferans salonuna düzenlenecek olan söyleşiye tüm Kırşehir’li hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.