11.14.17 14:45

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci her fırsatta vatandaşları evlerinde çat kapı ziyaret ederek Kırşehirlilerle ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Ev ziyaretleri kapsamında Başkan Bahçeci son olarak Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarında çat kapı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Bahçeci ise "Yoğun programlarımdan fırsat buldukça vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarında çat kapı ziyaretlerde bulunup yol çalışmalarında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özürlerimizi iletip sohbet ediyoruz. Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz. Hepsi bizim baş tacımız, onların sağlık ve mutluluk içinde bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemli.

Başkan Bahçeci ; Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için 2009’dan bu yana 8,5 yıldır dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların duaları ile yolumuza devam ediyoruz.

Şimdi de çat kapı ev ev dolaşarak onların sorunlarını dinlemeye çalışıyoruz. Geleceğe yönelik program ve projelerimiz hakkında onları bilgilendirerek, taleplerini dinliyoruz. İlimizde vatandaşlarımızı çat kapı ziyaret ederek, milletimiz için, devletimiz için, vatanımız için, bayrağımız için dualar alıyoruz. Zaman zaman çat kapı ziyaretlerimizle olsun, her fırsatta hemşerilerimizle bir araya gelebilmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bizleri evlerine konuk eden ve yaptığımız alt yapı çalışmalarında göstermiş oldukları sabırlardan dolayı vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah milletimize güç kuvvet versin. Hemşehrilerim bizlerden dualarını eksik etmesin” şeklinde konuştu.